2. Verfahren
Verfahren
Titel: Campagnes & Communicatie Verkeersveiligheid
Beschreibung: - De totale omvang van de Opdracht bedraagt circa € 9.575.000,- (excl. btw) voor de maximale looptijd van vier (4) jaar. Indien deze omvang (+ indexaties ook over het maximum, conform indexering als gesteld in de raamovereenkomst) is bereikt, eindigt de raamovereenkomst.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Voor u ligt de Aanbestedingsleidraad behorende bij de Europese openbare aanbesteding van Vervoerregio Amsterdam (verder: Aanbestedende dienst) voor het sluiten van een Overeenkomst met één Opdrachtnemer voor de uitvoering van campagnes en communicatie op het gebied van verkeersveiligheid. De totale omvang van de Opdracht bedraagt circa € 9.575.000,- (excl. btw) voor de maximale looptijd van vier (4) jaar. Indien deze omvang (+ indexaties ook over het maximum, conform indexering als gesteld in de raamovereenkomst) is bereikt, eindigt de raamovereenkomst.
Interne Kennung: 1