2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM PRO PRŮBĚŽNÉ A OPAKOVANÉ NÁKUPY LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ
Beschreibung: Zadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí dynamický nákupní systém dle § 138 a násl. zákona na dodávky léčivých přípravků do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze; blíže viz zadávací podmínky.
Vorherige Bekanntmachung: 349038-2022
Interne Kennung: DNS_LP_Duben_1/2026 – RUXOLITINIB-FOSFÁT
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ - 78/2022
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz výzvy k podání nabídek na veřejnou zakázku v zavedeném DNS.