2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veiligheidskeuringen arbeidsmiddelen
Beschreibung: De opdracht omvat het keuren van de arbeidsmiddelen op verschillende locaties van Summa. Naast het keuren van de verschillende arbeidsmiddelen, wordt van de inschrijver verwacht dat deze een registratiesysteem beschikbaar stelt waarin de status van de keuringen van de arbeidsmiddelen worden ingevoerd zodat de juiste informatie te allen tijde zowel digitaal alsmede fysiek op de arbeidsmiddelen beschikbaar is. € 280.000,00
Interne Kennung: 2025-002-STHA-EA-Veiligheidskeuringen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631100 Inspektion von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie leidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging