2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese Aanbestedingsprocedure bedrijfsafval en groenafval voor Stark
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers voor het ophalen en verwerken van bedrijfsafval en groenafval voor Stark. Zie offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Bedrijfsafval
Beschreibung: Zie offerteaanvraag
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Groenafval
Interne Kennung: 2