2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém kvalifikace – Nákup hardware infrastruktury pro privátní datová centra
Beschreibung: Předmětem budou dodávky HW serverů, diskových polí, HW pro zálohování a konzultačních činností spojených s dodávkou zmíněného HW a management SW pro HW dodávky.
Interne Kennung: F15_SK_Nakup_HW_infrastruktury_pro_privat_dat_centra
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001