464091-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen im Energiebereich – Raamovereenkomst Energieprestatiecertificaten II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst Energieprestatiecertificaten II
BeschreibungVia deze Raamovereenkomst wil veb de opmaak van energieprestatiecertificaten voor residentiële eenheden, niet-residentiële eenheden, kleine niet-residentiële eenheden en de gemeenschappelijke delen van een appartementsgebouw voor patrimonia in eigendom of beheerd door de Opdrachtgevers faciliteren.
Interne KennungVEB_EE_2026_0_051
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelVEB_EE_2026_0_051_Raamovereenkomst Energieprestatiecertificaten II
Interne Kennung1