2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa ekranu akustycznego wzdłuż ulicy Fabrycznej w Kątach Wrocławskich w formule zaprojektuj i wybuduj
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie ekranu akustycznego na Intermodalnym Terminalu Kontenerowym w Kątach Wrocławskich w celu zmniejszenia zanieczyszczenia hałasem do wartości dopuszczalnych norm przy korzystaniu z Terminala Intermodalnego w związku ze zmianą modelu pracy: Zadanie - Ekran (dwustronnie pochłaniający o wysokości 6,0 m i długości ok. 140 m, tolerancja zgodnie z PFU) wzdłuż ulicy Fabrycznej, na działce nr 1992 obręb Katy Wrocławskie.
Interne Kennung: 1/R/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://schavemaker.pl/cef/ Ofertę należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: przetargi@schavemaker.com Ofertę wraz z wymaganymi załącznikami/oświadczeniami należy złożyć w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym pod rygorem nieważności.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001