2. Verfahren
Verfahren
Titel: S024-Arbodienstverlening
Beschreibung: De opdrachtnemer levert aan Curio de basisdienstverlening arbodienstverlening zoals bedoeld in de Arbeidsomstandighedenwet. Deze basisdienstverlening omvat de wettelijk verplichte taken en verantwoordelijkheden van de arbodienstverlener, zoals nader uitgewerkt in de Aanbestedingsstukken. Naast de basisdienstverlening kan Curio, indien gewenst, gebruikmaken van aanvullende dienstverlening zoals beschreven in de Aanbestedingsstukken. Arbodienstverlening voor circa 2630 medewerkers. Voor meer informatie wordt verwezen naar de Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: S024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: betreft een aanbestedingsprocedure voor sociale en andere specifieke diensten zoals bedoeld in de Aanbestedingswet 2012 artikelen 2.38 en 2.39 en nader uitgewerkt in de Aanbestedingsleidraad. Zie Aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Second opinion, preventief medisch onderzoek, open spreekuur.