2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie "Rolnictwo" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pojazdów, maszyn i urządzeń w ramach zadania pn. „Utworzenie Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie "Rolnictwo" w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu”, z podziałem na zadania częściowe: 1) Zadanie nr 1: Zakup wału nożowego 2) Zadanie nr 2: Zakup urządzenia do pobierania prób glebowych 3) Zadanie nr 3: Zakup drona z oprogramowaniem i skanerem. 4) Zadanie nr 4: Zakup drona z wyposażeniem do wykonywania oprysków i rozsiewania nawozów. 5) Zadanie nr 5: Zakup stacji meteo 6) Zadanie nr 6: Zakup owijarki stacjonarnej : 7) Zadanie nr 7: Zakup ścinacza zielonek 8) Zadanie nr 8: Zakup symulatora 2. Szczegółowo przedmiot umowy i zakres dostaw opisują następujące załączniki: 1) Opis przedmiotu zamówienia –stanowiący Załącznik Nr 7 do SWZ 3. Wykonawca udziela Zamawiającemu zgodnie z § 8 istotnych postanowień umowy (załącznik nr 6 do SWZ), gwarancji jakości na dostarczone urządzenia i maszyny. 4. Zamawiający wymaga, aby wynagrodzenie za pracę osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę nie było niższe od obowiązującej wysokości wynagrodzenia minimalnego, ustalonej na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę. 5. Wykonawca i jego podwykonawcy zobowiązani są do uzyskania zgody od pracowników na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. 6. Dostawy winny być na bieżąco konsultowane z przedstawicielem Zamawiającego tj. z Radosławem Gołębiewskim tel. 605 429 304 e-mail. radoslaw.golebiewski@estudzieniec.pl 7. Wykonawca dokona wszelkich wymaganych zgłoszeń do właściwych instytucji oraz uzyska na swój koszt wszelkie wymagane uzgodnienia, decyzje i pozwolenia. 8. Wykonawca pokryje koszty związane z dostawą. 9. Wykonawca oświadcza, że prowadzi działalność gospodarczą w zakresie objętym Umową oraz, że posiada odpowiednie zaplecze logistyczne, wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz doświadczenie i odpowiedni potencjał wykonawczy w zakresie dostaw będących Przedmiotem Umowy oraz realizacji wszelkich postanowień Umowy. 10. Wykonawca zobowiązuje się do dochowania najwyższej staranności i dbałości o interesy Zamawiającego przy wykonaniu przedmiotu Umowy.
Interne Kennung: ZSCKR.071/4/1/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Zakup wału nożowego
Beschreibung: Zgodnie z dokumentacją zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 2 - Zakup urządzenia do pobierania prób glebowych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 4 - Zakup drona z wyposażeniem do wykonywania oprysków i rozsiewania nawozów
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 3 - Zakup drona z oprogramowaniem i skanerem
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 5 - Zakup stacji meteo
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 6 - Zakup owijarki stacjonarnej
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 7 - Zakup ścinacza zielonek
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 8 - Zakup symulatora
Interne Kennung: Część 8