See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana urządzeń w ramach Programu modernizacji przekładników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wymianie przekładników i realizacja wszelkich niezbędnych prac objętych zadaniem pn. „Program modernizacji przekładników” zgodnie z zakresem określonym w Części II SWZ w podziale na następujące Pakiety: a) Pakiet I – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Warszawa b) Pakiet II – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Radom c) Pakiet III – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Katowice d) Pakiet IV – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Poznań e) Pakiet V – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Bydgoszcz Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0185-DU-RAD-BO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Warszawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wymiany urządzeń w ramach Programu modernizacji przekładników obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Warszawa - Pakiet I Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0185-DU-RAD-BO (Pakiet I)
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Radom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wymiany urządzeń w ramach Programu modernizacji przekładników obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Radom - Pakiet II Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0185-DU-RAD-BO (Pakiet II)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Katowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wymiany urządzeń w ramach Programu modernizacji przekładników obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Katowice - Pakiet III Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0185-DU-RAD-BO (Pakiet III)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Poznań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wymiany urządzeń w ramach Programu modernizacji przekładników obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Poznań - Pakiet IV Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0185-DU-RAD-BO (Pakiet IV)
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V – obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Bydgoszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wymiany urządzeń w ramach Programu modernizacji przekładników obszar eksploatacyjny PSE S.A. ZKO Bydgoszcz - Pakiet V Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ oraz Części IV SWZ. Stosownie do postanowień art. 438 ustawy w związku z art. 95 ust. 1 ustawy wymagania w zakresie obowiązku zatrudnienia pracowników określono w Części II SWZ i Części IV SWZ (z wyłączeniem usługi transportowej i usługi sprzętu specjalistycznego). Wymagania zawarte są w Części II SWZ oraz Części IV SWZ.
Interne Kennung: 2025/WNP-0185-DU-RAD-BO (Pakiet V)