464217-2026 - Wettbewerb
Belgien – Installation von elektrischen Leitungen – Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van energie-infrastructuurprojecten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van energie-infrastructuurprojecten
BeschreibungRaamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van energie-infrastructuurprojecten De opdracht omvat, naast de levering en de installatie van een energie-infrastructuur onder meer: − de werfinrichting; − het veilig maken en veilig houden van de werf; − het bijwonen van werfopvolg- en coördinatievergaderingen; − het bewaken van de kwaliteitsnormen; − het rapporteren van de voortgang van de werkzaamheden (‘planning’), de ingezette middelen, afhankelijkheden, mogelijke risico’s, en eventuele beheersmaatregelen.
Interne KennungAZO/2026/RO energie-infrastructuur
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelAZO/2026/RO energie-infrastructuur - 1
BeschreibungDe opdracht omvat, naast de levering en de installatie van een energie-infrastructuur onder meer: − de werfinrichting; − het veilig maken en veilig houden van de werf; − het bijwonen van werfopvolg- en coördinatievergaderingen; − het bewaken van de kwaliteitsnormen; − het rapporteren van de voortgang van de werkzaamheden (‘planning’), de ingezette middelen, afhankelijkheden, mogelijke risico’s, en eventuele beheersmaatregelen.
Interne Kennung1