2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Metropolia Ammattikorkeakoulu Oy:n brändituotteet ja verkkokauppa
Beschreibung: Metropolia Ammattikorkeakoulu Oy: n brändituotteet ja liikelahjat sekä niiden myyntiin soveltuva verkkokauppa. Hankinnan kohteena on Metropolian brändin mukaiset -erilaiset pienet jakotuotteet kuten heijastimet, kynät, avainnauhat, makeiset, paperiset lahjakassit, magneetit -arvokkaammat jakotuotteet kuten mukit, juoma- ja termospullot, -tekstiilit ja asusteet kuten t-paidat, collegepaidat, hupparit, lippalakit, kangaskassit -yksiköiden ja johdon käyttöön tarkoitetut vieraslahjat, muistoesineet Verkkokauppa koostuu kaikille avoimesta julkisesta osasta sekä kirjautumisen vaativasta Metropolian sisäiseen käyttöön tarkoitetusta osasta.
Interne Kennung: 251/02.08.02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000