2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu i termomodernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Meissnera nr 7,9,11,13 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu i termomodernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Meissnera nr 7,9,11,13 w Warszawie – odrębnie dla każdego budynku w postaci: wykonania dla zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych położonych przy ul. Meissnera 7, 9, 11, 13 w Warszawie kompleksowej diagnozy techniczno-technologicznej oraz wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zamierzenia budowlanego polegającego na kompleksowej modernizacji budynków, obejmującej w szczególności remont, termomodernizację oraz wszystkie roboty niezbędne do usunięcia stwierdzonych wad, nieprawidłowości i ograniczeń funkcjonalnych, w tym – w razie potrzeby – naprawy, wzmocnienia lub wymianę elementów konstrukcyjnych, a także roboty technologiczne i odtworzeniowe. 2. Projektowana modernizacja musi być zgodna z Warszawskim Standardem Zielonego Budynku (WSZB) oraz kierunkami polityki m.st. Warszawy w zakresie zrównoważonego rozwoju i efektywności energetycznej, a także uwzględniać zasady projektowania uniwersalnego, w tym likwidację barier architektonicznych w częściach wspólnych budynków oraz w obrębie dojść i stref wejściowych – w zakresie możliwym technicznie, prawnym i ekonomicznie. 3. Dokumentacja musi być kompletna z punktu widzenia celu, któremu ma służyć, tj. umożliwiać przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, realizację robót budowlanych oraz osiągnięcie zakładanego efektu technicznego, energetycznego, funkcjonalnego i estetycznego. 4. Szczegółowy zakres zamówienia dla Etapów I-IV określa Wzór umowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia i jego załącznikami, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ. 5. Zakres zamówienia obejmuje również Etap V pełnienie nadzoru autorskiego oraz wsparcie Zamawiającego na etapie przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, w wyniku którego zostanie wyłoniony Wykonawca robót budowlanych (w tym między innymi przygotowanie wyjaśnień treści dokumentacji projektowej) oraz wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej dla każdego budynku. Umowa ta będzie stanowiła 10 % wartości brutto zaoferowanej ceny ryczałtowej brutto wskazanej w formularzu ofertowym i zostanie zawarta nie później niż w terminie 3 dni od dnia wszczęcia postępowania na wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych zgodnie z postanowieniami wzoru umowy na nadzór, który stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/PN/U/30/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001