46429-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usługi pralnicze oraz dzierżawa pościeli i odzieży chirurgicznej wraz z wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji asortymentów.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi pralnicze oraz dzierżawa pościeli i odzieży chirurgicznej wraz z wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji asortymentów.
BeschreibungWymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Vorherige Bekanntmachung796680-2025
Interne Kennung55/ZPN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPotrzeba skrócenia terminu składania ofert podyktowana jest koniecznością uniknięcia negatywnych konsekwencji w postaci braku wyboru Wykonawcy przed upływem terminu obowiązywania obecnej umowy i zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche
5. Los
LosLOT-0001
TitelZamówienie - usługi pralnicze
BeschreibungUsługi pralnicze oraz dzierżawa pościeli i odzieży chirurgicznej wraz z wdrożeniem systemu radiowej identyfikacji asortymentów. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku nr 1a i 2 do SWZ.