2. Verfahren
Verfahren
Titel: Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto - západ, I. a II. etapa (Tým Správce stavby)
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je výkon funkce Správce stavby a poskytnutí souvisejících Služeb, podle mezinárodních standardů FIDIC tzv. White Book (Vzorová smlouva o poskytnutí služeb mezi objednatelem a konzultantem, 5. vydání, 2017), tzv. Red Book (Smluvní podmínky pro výstavbu pozemních a inženýrských staveb projektovaných objednatelem, 1. vydání, 1999) a souvisejících metodik SFDI, týkajících se Projektu „Napojení silnice II/312 na D35 MÚK Vysoké Mýto - západ, I. a II. etapa (Tým Správce stavby). Podrobný popis předmětu Veřejné zakázky je uveden v předloze Smlouvy. Předmětem Veřejné zakázky je provádění komplexní služby k zajištění činností týmu Správce stavby zahrnující zejména: • Správce stavby • Specialista pro časové řízení • Cenový (cost) manažer a specialista pro správu změn díla • Claim manažer • TDS – mosty a inženýrské konstrukce • TDS – dopravní stavby • Asistent správce stavby - specialista zeměměřič • Asistent správce stavby pro kontrolu jakosti a kvality • Asistent správce stavby - specialista geotechnik • Koordinátor BOZP • Koordinátor CDE • BIM manažer • Právní podpora (právník)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00000116