464323-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Wyposażenie szpitalne - Wózek do przewożenia chorych (bariatryczny)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyposażenie szpitalne - Wózek do przewożenia chorych (bariatryczny)
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres: - dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby zamawiającego - instalację i uruchomienie dostarczonej aparatury / sprzętu, - przeszkolenie personelu zamawiającego w zakresie obsługi, czyszczenia, dezynfekcji i konserwacji dostarczonego przedmiotu zamówienia, - przekazanie wymaganych dokumentów (zgodnie z zapisami umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - został wskazany w załączniku nr 2 - Parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung202365-2026
Interne Kennung38-WR-26
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001