2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług organizacyjno-logistycznych związanych z przygotowaniem i realizacją w Krakowie wydarzenia pn. I Małopolski Dzień Seniora
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług organizacyjno-logistycznych związanych z przygotowaniem i realizacją w Krakowie wydarzenia pn. I Małopolski Dzień Seniora, w tym: 1) zapewnienie konferansjera/animatora oraz gościa specjalnego, 2) obsługa reporterska (dokumentacja fotograficzna, audiowizualna rejestracja wydarzenia), 3) usługa cateringowa (max. 500 osób), 4) tłumaczenie na polski język migowy – w czasie rzeczywistym, 5) organizacja mini przeglądu twórczości artystycznej seniorów (max. 6 wykonawców), 6) organizacja i obsługa stref aktywności (min. 3 strefy: strefa aktywności edukacyjnej; strefa aktywności fizycznej; strefa gier, zabaw i rozrywki dedykowanej seniorom), 7) organizacja przestrzeni wystawienniczej (max. 10 stoisk wystawienniczo-promocyjnych, w tym fotobudka/fotolustro), 8) koordynacja i obsługa logistyczna wydarzenia, 9) zapewnienie pakietów startowych dla seniorów (max. 500 szt.) 10) zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia medycznego, w tym punktu medycznego i karetki. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz, będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 5. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji usług. 6. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia wynosi: 241 370,27 zł netto.
Interne Kennung: DR-II.272.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2026 poz 793).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001