464359-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerlöschfahrzeuge – Dostawa 3 szt. agregatów pompowych z silnikiem spalinowym na przyczepie . BL-XII.272.1.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 3 szt. agregatów pompowych z silnikiem spalinowym na przyczepie . BL-XII.272.1.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. agregatów pompowych z silnikiem spalinowym (dalej: motopompa), przeznaczonych do pompowania wody zanieczyszczonej, wód opadowych, wód powodziowych, ścieków uwodnionych, przeznaczonych do zastosowania w warunkach kryzysowych i terenowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy
Interne KennungBL-XII.272.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122220 Abwasserpumpen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 3 szt. agregatów pompowych z silnikiem spalinowym na przyczepie BL-XII.272.1.2026