2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení technického vybavení pro RVC ÚP ČR – krajskou pobočku v Plzni-tablety, ozvučení a další
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka následujících komponent: a. Tablet + stylus + kufr – 87 kusů b. Sada virtuální reality + přepravní box – 81 kusů c. Laserové ukazovátko – 12 kusů d. Smart laserová tiskárna se scanerem a kopírkou – 6 kusů e. Druhý monitor dotykový – 81 kusů f. Zobrazovací jednotka + stojan + stolní kamera 360° - 6 kusů g. Profesionální bezdrátový konferenční reproduktor – 18 kusů h. Head set AV/klopový mikrofon – 81 kusů i. WiFi Router a přístupové rozhraní – 6 kusů j. Ozvučení učebny – Reproduktory (komplet) – 6 kusů k. Zařizovací kabeláž – 6 kusů Předmět je blíže specifikován v příloze č. 10 – Technická specifikace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme, 32341000 Mikrofone, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32342100 Kopfhörer, 32342412 Lautsprecherboxen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pořízení technického vybavení pro RVC ÚP ČR – krajskou pobočku v Plzni-tablety, ozvučení a další
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32341000 Mikrofone, 30231320 Tastbildschirme, 32342300 Mikrofone und Sprechgeräte, 32342100 Kopfhörer, 32342412 Lautsprecherboxen