2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony na przygotowanie, przeprowadzenie oraz monitorowanie kampanii informacyjno-promocyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, przeprowadzenie, monitorowanie oraz optymalizacja kampanii informacyjno-promocyjnej, której celem jest promocja kształcenia i szkolenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz idei uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: WAG.26.39.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) zwanej dalej także „pzp” oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 3. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 pzp. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 9. Zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej: - tytuł projektu: „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, inwestycja A.3.1.1. Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego , szkolnictwa wyższego oraz uczenie się przez całe życie przyjęte.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79341000 Werbedienste, 79341100 Werbeberatung, 79341200 Werbeverwaltung, 79341400 Werbekampagnen, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 79956000 Organisation von Messen und Ausstellungen, 92111210 Herstellung von Werbefilmen, 92111250 Herstellung von Informationsfilmen, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przygotowanie, przeprowadzenie oraz monitorowanie kampanii informacyjno-promocyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, przeprowadzenie, monitorowanie oraz optymalizacja kampanii informacyjno-promocyjnej. Celem tej kampanii jest promocja kształcenia i szkolenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz idei uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych. Kampania informacyjno-promocyjna zwana dalej kampanią, zostanie zrealizowana w województwie podlaskim. W ramach kampanii do zadań Wykonawcy/ów należeć będzie w szczególności: 1. opracowanie koncepcji merytorycznej kampanii, 2. opracowanie koncepcji kreatywnej kampanii, 3. przygotowanie kreacji graficznych oraz treści niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, 4. przygotowanie key visual projektu, 5. przygotowanie koncepcji, architektury oraz stworzenie i wdrożenie strony internetowej projektu (strona powinna zawierać m.in. aktualności, opis projektu, raporty i informacje dostarczone przez partnerów kampanii, dane kontaktowe). Zaprojektowana strona internetowa musi być zgodna z Wytycznymi dostępności stron internetowych WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines), Ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych oraz Standardami dostępności dla polityki spójności 2021-2027, 6. opracowanie strategii realizacji kampanii promocyjnej, harmonogramu oraz media planu, 7. wdrożenie ww. strategii w oparciu o zaproponowane wskaźniki efektywności kampanii, 8. przeprowadzenie kampanii, w tym Google, Social media (m.in. Facebook, Instagram, Tik-Tok, LinkedIn, YouTube), offline (m.in. targi, festiwale, kampania informacyjna w regionalnych mediach - prasa, telewizja, radio), 9. monitorowanie oraz optymalizacja stopnia realizacji wskaźników efektywności kampanii, 10. przygotowanie i produkcja materiałów kampanijnych, tj. w szczególności: a) materiałów wideo (w tym minimalnie: 3 spoty ogólne promujące kampanię, po 1 spocie zapowiadającym każde wydarzenie, o którym mowa w pkt I.11-12 oraz po 1 spocie będącym relacją z tych wydarzeń) wraz z planem emisji. Spoty powinny uwzględniać zasady dostosowania do osób o szczególnych potrzebach, w tym z niepełnosprawnościami, tj. audiodeskrypcja, napisy rozszerzone, tłumaczenia na Polski Język Migowy, teksty proste, itp., b) spotów radiowych (w tym minimalnie: 3 spoty ogólne promujące kampanię, po 1 spocie zapowiadającym każde wydarzenie, o którym mowa w pkt I.11-12) wraz z planem emisji. Spoty powinny uwzględniać zasady dostosowania do osób o szczególnych potrzebach, w tym z niepełnosprawnościami, tj. prosty język itp., c) artykułów prasowych (w tym minimum 5 artykułów dotyczących kampanii). Wykonawca wykupi powierzchnię i zamieści artykuły w prasie regionalnej o zasięgu całego województwa podlaskiego w wersji papierowej/drukowanej. Artykuły prasowe powinny uwzględniać zasady dostosowania do osób o szczególnych potrzebach, w tym z niepełnosprawnościami, tj. prosty język itp., d) content planu, e) statycznych i animowanych form graficznych, z uwzględnieniem zasad dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami, f) rollupów, banerów, itp. g) ogółem 5000 sztuk gadżetów promocyjnych m.in. spójnych z całą koncepcją promocyjną, ideą uczenia się przez całe życie oraz zgodnych z zasadą niewyrządzania znaczącej szkody środowisku (DNSH – do not significant harm), 11. organizacja eventów w postaci targów nauki, pracy i umiejętności w Białymstoku – 3 wydarzenia w trakcie trwania projektu (minimalna liczba uczestników jednego wydarzenia – 300 osób), 12. organizacja eventów w postaci festiwali umiejętności w Łomży, Suwałkach i Bielsku Podlaskim oraz innych miastach powiatowych województwa podlaskiego (Augustów, Grajewo, Hajnówka, Kolno, Mońki, Siemiatycze, Sejny, Sokółka, Wysokie Mazowieckie, Zambrów) – 13 wydarzeń w trakcie trwania projektu (minimalna liczba uczestników jednego wydarzenia – 150 osób), 13. oznakowanie odpowiednimi logotypami wszystkich materiałów przygotowanych w ramach realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie z Księgą Identyfikacji Wizualnej KPO oraz Strategią Promocji i Informacji Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, 14. zapewnienie, aby wszystkie elementy zamówienia były dostępne dla osób o szczególnych potrzebach oraz osób z niepełnosprawnościami. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.