46442-2026 - Ergebnis
Tschechien – Synthetische Fäden – Dodávka materiálu část 1. – Mezinárodní aplikace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka materiálu část 1. – Mezinárodní aplikace
BeschreibungPředmětem zakázky je uzavření rámcové dohody mezi zadavatelem a jedním dodavatelem na dodávku: - uhlíkového vlákna 3200 tex Bližší specifikace dodávky je uvedena v příloze č. 2 zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung701898-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19442000 Synthetische Fäden
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1