See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vltavská filharmonie/Vltava Philharmonic Hall
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky zadávané v jednacím řízení bez uveřejnění bylo zpracování vybraných výkonových fází služeb v souladu se Standardy služeb architekta nebylo-li stanoveno v zadávacím řízení jinak, a to v návaznosti na soutěž o návrh s názvem "Vltavská filharmonie" dle ustanovení § 65 ZZVZ, zejména pak dopracování soutěžního návrhu do podoby architektonické studie a výkon projekční činnosti.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Vltavská filharmonie/Vltava Philharmonic Hall
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si zároveň v rámci Soutěžních podmínek stanovil výhradu vyhrazené změny, která spočívá v možnosti Zadavatele zadat vybranému dodavateli zpracování projektové dokumentace a dalších činností v řešeném území nebo nutných pro realizaci řešeného území, a to až do výše 30 % z předpokládané hodnoty Veřejné zakázky.