2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników laboratoryjnych do sekwencjonowania NGS przy użyciu aparatu Ilumina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy odczynników laboratoryjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Sz.S.POO.SZP.3810.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odczynniki laboratoryjne
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien