2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf - inhuur van bevoegde docenten die als examinatoren Nederlands, Engels en rekenen worden ingezet
Beschreibung: De opdracht omvat het inzetten van bevoegde docenten als examinatoren voor de examens Nederlands, Engels en rekenen. De leverancier moet niet alleen de examinatoren kunnen plaatsen bij ons, maar moet hiervoor over een pool met gekwalificeerde en beschikbare kandidaten beschikken en een planningsysteem dat hiervoor gebruikt kan worden. Het gaat om de inzet van ZZP-ers in combinatie met eigen mensen waarbij er goede controle is op de aspecten uit de wet DBA. Er is sprake volledige vrijstelling van BTW heffing over de gehele dienstverlening. De in te zetten examinatoren zijn gecertificeerd. De leverancier beschikt over een dusdanige pool die qua grootte toereikend is voor de dienstverlening bij ROC MN. De af te nemen examens worden in 4 specifieke periodes in het schooljaar gepland door de leverancier. De planning gebeurt op basis van de aanvragen zoals door ROC MN worden ingediend. 1,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wij doen een beroep op artikel 2.32 AW 2012. • Laptops zijn een direct noodzakelijk leermiddel en zijn cruciaal voor de deelname aan de door ons aangeboden opleidingen, zowel voor de zelf-betalende student als voor die studenten die via het FIS een laptop ter beschikking krijgen; • Om de gelijke kansen en toegang tot het onderwijs te waarborgen is de beoogde dienstverlening een kwalitatieve voorwaarde. Dit sluit aan bij de strategische doelstellingen van ROC MN (pijler ‘Student centraal’ en het draagt bij aan een optimale ondersteuning van studenten binnen het onderwijsproces. Door te zorgen voor de beschikbaarheid van deze laptops voldoen wij aan de wettelijke verplichting tot toegankelijk onderwijs voor iedereen. • In november 2022 de Tweede Kamer een motie heeft aangenomen waarin wordt bepaald dat vanaf 2024 jaarlijks 10 miljoen euro structureel gereserveerd dient te worden voor de kosteloze beschikbaarstelling van boeken en licenties voor mbo-studenten jonger dan 18 jaar. Ondanks dat de motie gericht was op de vakgebieden taal, rekenen basisvaardigheden en burgerschap, is later besloten dat het voor alle leermiddelen van toepassing is: https://mbodigitaal.nl/2024/04/tijdelijke-regeling-gratis-leermiddelenvoor-taal-rekenen-en-burgerschap-voor-mbo-studenten-onder-de-18/ Kamerstukken II 2022/2023, 31 524, nr. 526 • De beoogd leverancier heeft de voucher volledig geïntegreerd met de bestaande processen binnen ROC MN. De voucher van de beoogd leverancier faciliteert het integrale leermiddelenproces van onze schoolorganisatie en maakt mede daarmee flexibel, toegankelijk en gepersonaliseerd onderwijs mogelijk. Het proces rond het inrichten van de webshop, de afstemming op de opleidingscode is tot in de puntjes verfijnd. Resultaat is dat studenten altijd een voor de gekozen opleiding passende laptop kiezen. We willen deze faciliteiten aan al onze studenten bieden, ook aan studenten waarvoor ROC MN de betaling doet. • Op dit moment is er geen andere leverancier bekend die deze dienstverlening en leveringen volledig geïntegreerd kan aanbieden, behalve The Rent Company (handelend onder de naam van Studywise). Op dit moment is geen andere leverancier bekend die deze leveringen op deze wijze kan aanbieden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Interne Kennung: 1