2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa płyty PPS-5C wraz z wyburzeniami i budową bramy nr 14 Lotniska Chopina w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest rozbudowa płyty PPS-5C wraz z wyburzeniami i budową bramy nr 14 Lotniska Chopina w Warszawie, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy oraz Dokumentacją Projektową.
Interne Kennung: 133/PN/ZP/TL/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45235000 Bauarbeiten für Flugplätze, Start- und Landebahnen und Rollfelder
5. Los
Los: LOT-0001