See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib i II w podziale na 12 części
Beschreibung: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib i II w podziale na 12 części
Interne Kennung: BZ.26.342.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: jednoetapowe, prowadzone w procedurze odwróconej, dokumenty dostępne na stronie internetowej prowadzonego postępowania
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib w podziale na 12 części- część nr 1
Beschreibung: Tabela kursowa nr 4
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 1
Menge: 33 132 Kilometer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 530 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 530 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0002
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 2
Beschreibung: Tabela kursowa nr 59
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 2
Menge: 33 258 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 230 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 7 230 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,
Los: LOT-0003
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 3
Beschreibung: Tabela kursowa nr 73A
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 3
Menge: 45 431 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 4
Beschreibung: Tabela kursowa nr 74A
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 4
Menge: 37 901 Kilometer
Los: LOT-0005
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 5
Beschreibung: Tabela kursowa nr 75
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 5
Menge: 40 160 Kilometer
Los: LOT-0006
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 6
Beschreibung: Tabela kursowa nr 76
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 6
Menge: 33 499 Kilometer
Los: LOT-0007
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 7
Beschreibung: Tabela kursowa nr 92
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 7
Menge: 39 909 Kilometer
Los: LOT-0008
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 8
Beschreibung: Tabela kursowa nr 100
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 8
Menge: 46 435 Kilometer
Los: LOT-0009
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 9
Beschreibung: Tabela kursowa nr 101A
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 9
Menge: 44 176 Kilometer
Los: LOT-0010
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych w WER Ciemne dla pojazdów kategorii Ib – usługa G - część nr 10
Beschreibung: Tabela kursowa nr 103
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 10
Menge: 37 650 Kilometer
Los: LOT-0011
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 11
Beschreibung: Tabela kursowa nr 106
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 11
Menge: 43 674 Kilometer
Los: LOT-0012
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii IIb w podziale na 12 części- część nr 12
Beschreibung: Tabela kursowa nr 112
Interne Kennung: BZ.26.342.2025 - część nr 12
Menge: 14 942 Kilometer
Beschreibung der Optionen: Łączna długość Kursów może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 7 230 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. Łączna długość Kursów może zostać zmniejszona o nie więcej niż 1205 km, Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania łącznej długości Kursów, do której zamierza zmniejszyć łączną długość Kursów jaką ma zrealizować Wykonawca, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji,