2. Verfahren
Verfahren
Titel: Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas un pielāgošanās klimata pārmaiņām mērķu noteikšanas metodikas izstrāde plānošanas reģioniem un pašvaldībām
Beschreibung: Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas un pielāgošanās klimata pārmaiņām mērķu noteikšanas metodikas izstrāde plānošanas reģioniem un pašvaldībām
Interne Kennung: KEM 2026/12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000