See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja in investicijsko vzdrževanje javne razsvetljave v Mestni občini Novo mesto ter izgradnja in dopolnitev cestne razsvetljave po krajevnih skupnostih na območju Mestne občine Novo mesto v letu 2026
Beschreibung: Izgradnja in investicijsko vzdrževanje javne razsvetljave v Mestni občini Novo mesto ter izgradnja in dopolnitev cestne razsvetljave po krajevnih skupnostih na območju Mestne občine Novo mesto v letu 2026
Interne Kennung: 433-0028/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 506792