464689-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Achizitie aparatura cromatografie LA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie aparatura cromatografie LA
Beschreibung: Se dorește achiziţionarea de aparate detip cromatograf necesare dotării Facultatii de Farmacie a UMF din Craiova în vederea îndeplinirii obiectivelor proiectului: „Dezvoltarea bazei materiale a UMF din Craiova prin achizitia de echipamente si dotari necesare disciplinelor farmaceutice in vederea desfasurarii activitatilor didactice” Cod SMIS 341403. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde solicitărilor de clarificări pana in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: PRSV_55_LD_2026-10815397_2026_PAAPD1594197
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: 1. Spray dryer - 1 buc.
Interne Kennung: 1
464689-2026 - Competition
Romania – Checking and testing apparatus – Achizitie aparatura cromatografie LA
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
5. Lot
LotLOT-0000
TitleDefault lot
Description1. Spray dryer - 1 buc.
Internal identifier1