See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa endoprotez i implantów do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez i implantów do SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie. Przedmiot zamówienia podzielony został na 32 Pakiety.
Vorherige Bekanntmachung: 186271-2026
Interne Kennung: SZP.III.240/08/26/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1 – ENDOPROTEZA STAWU KOLANOWEGO ANTYALERGICZNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez stawu kolanowego antyalergicznych.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2 - CEMENT, MIESZALNIK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: cementu, mieszalnika.
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z Rozdziałem XXII SWZ PRAWO OPCJI: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający ma prawo skorzystania z prawa opcji wielokrotnie w terminie przewidzianym prawem opcji. 3. W celu skorzystania z prawa opcji osoba wskazana jako odpowiedzialna za realizację umowy przekaże Wykonawcy oświadczenie w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni o zamiarze skorzystania z prawa opcji. 4. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach pakietów – należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. 5. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji umowy. 6. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 7. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy oraz Formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących Załączniki do SWZ. 8. Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia w ilościach, które zostały określone przez Zamawiającego, w poszczególnych pakietach i pozycjach w Załączniku asortymentowo-cenowym nr 3 do SWZ. 9. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3 – IGŁA DO NARZĘDZIA SZYJĄCEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: igieł do narzędzia szyjącego.
Haupteinstufung (cpv): 33141128 Suturnadeln
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4 - REKONSTRUKCJA ACL
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: rekonstrukcji ACL.
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5 – ZESTAW DO SZYCIA ŁĄKOTKI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: zestawów do szycia łąkotki.
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - SPACERY STAWU BIODROWEGO DO LECZENIA ZAKAŻEŃ PO ENDOPROTEZOPLASTYCE STAWU BIODROWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: SPACERY STAWU BIODROWEGO DO LECZENIA ZAKAŻEŃ PO ENDOPROTEZOPLASTYCE STAWU BIODROWEGO
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - ELEKTRODY DO KONTROLI DO WAPORYZACJI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ELEKTROD DO KONTROLI DO WAPORYZACJI.
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - ZESTAW DO PRZEZSKÓRNEJ VERTEBROPLASTYKI TRZONU KRĘGOWEGO W ZŁAMANIACH KOMPRESYJNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ZESTAWU DO PRZEZSKÓRNEJ VERTEBROPLASTYKI TRZONU KRĘGOWEGO W ZŁAMANIACH KOMPRESYJNYCH.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141323 Biopsienadeln
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - ENDOPROTEZA STAWU KOLANOWEGO BEZCEMENTOWA, CEMENTOWANA ORAZ REWIZYJNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ STAWU KOLANOWEGO: BEZCEMENTOWYCH, CEMENTOWANYCH ORAZ REWIZYJNYCH.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - ENDOPROTEZA STAWU BARKOWEGO MODULARNA ODWRÓCONA ANTYALERGICZNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez: STAWU BARKOWEGO MODULARNA ODWRÓCONA ANTYALERGICZNA.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 - ENDOPROTEZA STAWU BIODROWEGO Z TRZPIENIEM PRZYNASADOWYM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ STAWU BIODROWEGO Z TRZPIENIEM PRZYNASADOWYM.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 - ENDOPROTEZA REWIZYJNA STAWU BIODROWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ REWIZYJNYCH STAWU BIODROWEGO.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 - PROTEZA STAWU ŚRÓDSTOPNO-PALICZKOWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: PROTEZ STAWU ŚRÓDSTOPNO-PALICZKOWEGO.
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 - PROTEZA STAWU RAMIENNEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: PROTEZ STAWU RAMIENNEGO.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 - ENDOPROTEZA STAWU BIODROWEGO I KOLANA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ STAWU BIODROWEGO I KOLANA.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 - GWOŹDZIE I ŚRUBY CHIRURGICZNE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: GWOŹDZI I ŚRUB CHIRURGICZNYCH.
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 - IMPLANTY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: IMPLANTÓW.
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 - ENDOPROTEZA BEZCEMENTOWA STAWU BIODROWEGO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ BEZCEMENTOWYCH STAWU BIODROWEGO.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 - IMPLANTY BARK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: IMPLANTÓW BARKOWYCH.
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 - ENDOPROTEZA GŁOWY KOŚCI PROMIENIOWEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ GŁOWY KOŚCI PROMIENIOWEJ.
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 - IMPLANT BARKOWY
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 - IMPLANTY KRĘGOSŁUPOWE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: IMPLANTÓW KRĘGOSŁUPOWYCH.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 - LINKI I PŁYTY DO ZŁAMAŃ OKOŁOPROTEZOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: LINEK I PŁYT DO ZŁAMAŃ OKOŁOPROTEZOWYCH.
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 - ZESTAW DO LECZENIA INFEKCJI MIEJSCOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ZESTAWÓW DO LECZENIA INFEKCJI MIEJSCOWYCH.
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 - MEMBRANA DO LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: MEMBRAN DO LECZENIA UBYTKÓW CHRZĘSTNYCH ORAZ CHRZĘSTNO-KOSTNYCH.
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 - GWÓŹDŹ ODPIĘTOWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: GWOŹDZI ODPIĘTOWYCH.
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 - ENDOPROTEZA STAWU CMCI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ STAWU CMCI.
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 - ENDOPROTEZA KOLANA TYPU MEDIAL PIVOT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: ENDOPROTEZ KOLANA TYPU MEDIAL PIVOT.
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 - STRZAŁKI DO FIKSACJI ODPRYSKÓW CHRZĘSTNO-KOSTNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: STRZAŁEK DO FIKSACJI ODPRYSKÓW CHRZĘSTNO-KOSTNYCH.
Haupteinstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 - PREPARAT KOŚCIOZASTĘPCZY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: Preparatu kościozastępczego.
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 - IMPLANT DO ARTROPLASTYKI MAŁYCH STAWÓW STÓP LUB DŁONI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: IMPLANTÓW DO ARTROPLASTYKI MAŁYCH STAWÓW STÓP LUB DŁONI.
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 - KLEJ TKANKOWY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa: KLEJU TKANKOWEGO.
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel