See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZBV 84 ZL 3 I/37 Chrudim obchvat, úsek I/17 - Slatiňany
Beschreibung: Přeložka komunikace I/37. Zájmové území stavby se nachází v Pardubického kraji, mezi obcemi Chrudim a Slatiňany, na jejich východní straně. Silnice 1/37 je zařazena do vybrané silniční sítě, navržená přeložka je součástí obchvatu měst Chrudimi a Slatiňan, a řeší odvedení tranzitní dopravy mimo jejich intravilán. Stavba je druhým úsekem navazujícím na již realizovanou první etapu v místě MÚK silnic 1/17 a I/37, dále pokračuje západně od obce Vlčnov, v násypové partii prochází mezi obcí Orel a městem Slatiňany, kde křižuje stávající silnici II/358 a železniční trať, dále se stáčí k jihu a podél obytné zástavby Slatiňan se napojuje na stávající silnici I/37 v prostoru Návesního rybníka. Přeložka silnice I/37 je směrově nerozdělená, dvoupruhová komunikace v kategorii S11,5/80 o délce 4,563 km. Komunikace bude po dobudování předmětného úseku součástí aglomerační osy Hradec Králové-Pardubice Chrudim-Slatiňany s umožněním napojení na dálnici D11.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 11PT-002174