464721-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kies – Dodávka kameniva pro divizi Lipník nad Bečvou 2025-2026 (RD)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka kameniva pro divizi Lipník nad Bečvou 2025-2026 (RD)
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření rámcové dohody s max. 5 účastníky v souladu s § 131 ZVZ na zajištění dodávek kameniva různých frakcí na opravy lesních cest pro organizační jednotku zadavatele – divize Lipník nad Bečvou.
Interne KennungVLS-NAK-2025-224-1900
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212120 Kies
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, kdy bude smluvní vztah s vybraným dodavatelem ukončen - viz. obchodní podmínky.