2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i obsługa mediów w celu promocji projektów realizowanych przez Fundację Orły Sportu w Internecie w tym Social Mediach innych nośnikach. Umowa Ramowa.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i obsługa mediów w celu promocji projektów realizowanych przez Fundację Orły Sportu w Internecie w tym Social Mediach innych nośnikach.
Interne Kennung: ZP/4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art 138 ust. 2 pkt. 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest tym, że planowane są pilne działania reklamowe, zaś czas prowadzenia postępowania w zwykłych terminach procedowania wynosi co najmniej 50 dni – termin składania ofert, termin na złożenie podmiotowych środków dowodowych oraz termin na złożenie odwołania).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341200 Werbeverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i obsługa mediów w celu promocji projektów realizowanych przez Fundację Orły Sportu w Internecie w tym Social Mediach innych nośnikach. UMOWA RAMOWA