46475-2024 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Wykonanie prac projektowych dla III linii metra w Warszawie - Etap I - Praga wraz ze Stacją Techniczno-Postojową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac projektowych dla III linii metra w Warszawie - Etap I - Praga wraz ze Stacją Techniczno-Postojową
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest „Wykonanie prac projektowych dla III linii metra w Warszawie - Etap I - Praga wraz ze Stacją Techniczno-Postojową”. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie wykonany w następujących Etapach: 1) Etap I - opracowanie raportu o oddziaływaniu na środowisko; 2) Etap IIa - uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zaopatrzonej w rygor natychmiastowej wykonalności, 3) Etap IIb - uzyskanie ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; 4) Etap IIIa – złożenie wniosku i uzyskanie decyzji ustalającej lokalizację linii kolejowej zaopatrzonej w rygor natychmiastowej wykonalności; 5) Etap IIIb - uzyskanie ostatecznej decyzji ustalającej lokalizację linii kolejowej; 6) Etap IV - opracowanie projektów budowlanych i złożenie wniosków o pozwolenie na budowę; 7) Etap V - opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego i Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych na potrzeby przyszłego postępowania na wybór wykonawcy projektów wykonawczych i robót budowlanych; 8) Etap VIa - uzyskanie decyzji zatwierdzających projekty budowlane i udzielających pozwolenia na budowę z rygorem natychmiastowej wykonalności; 9) Etap VIb - uzyskanie ostatecznych decyzji zatwierdzających projekty budowlane i udzielających pozwolenia na budowę; 10) Etap VII – pełnienie nadzoru autorskiego.
Interne Kennung: WP.25.00208.2023.K.I.PALA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie prac projektowych dla III linii metra w Warszawie – Etap I – Praga wraz ze Stacją Techniczno-Postojową
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest „Wykonanie prac projektowych dla III linii metra w Warszawie – Etap I – Praga wraz ze Stacją Techniczno-Postojową”. 2. Przedmiot Zamówienia zostanie wykonany w następujących Etapach: 1) Etap I - opracowanie raportu o oddziaływaniu na środowisko; 2) Etap IIa - uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zaopatrzonej w rygor natychmiastowej wykonalności, 3) Etap IIb - uzyskanie ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; 4) Etap IIIa – złożenie wniosku i uzyskanie decyzji ustalającej lokalizację linii kolejowej zaopatrzonej w rygor natychmiastowej wykonalności; 5) Etap IIIb - uzyskanie ostatecznej decyzji ustalającej lokalizację linii kolejowej; 6) Etap IV - opracowanie projektów budowlanych i złożenie wniosków o pozwolenie na budowę; 7) Etap V - opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego i Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych na potrzeby przyszłego postępowania na wybór wykonawcy projektów wykonawczych i robót budowlanych; 8) Etap VIa - uzyskanie decyzji zatwierdzających projekty budowlane i udzielających pozwolenia na budowę z rygorem natychmiastowej wykonalności; 9) Etap VIb - uzyskanie ostatecznych decyzji zatwierdzających projekty budowlane i udzielających pozwolenia na budowę; 10) Etap VII – pełnienie nadzoru autorskiego. 3. Szczegółowy zakres Przedmiotu Zamówienia określony został w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: „OPZ”), oraz w załącznikach do OPZ. 4. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: Specyfikacją Warunków Zamówienia i jej załącznikami, w szczególności OPZ oraz wzorem umowy (załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia).