2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe oczyszczania ulic, placów Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy w latach 2025-2027
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługi zimowego oczyszczania ulic, placów Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy w latach 2025 -2027, obejmujące swoim zakresem; • zapobieganie powstawania śliskości zimowej, likwidację śliskości zimowej, usuwanie opadu śnieżnego, poprzez prowadzenie prac oczyszczania jezdni (płużenie i posypywanie środkami chemicznymi w dawkach określonych przepisami) i chodników gminnych (ręczne lub mechaniczne sprzętem lekkim) w okresie zimowym. • Monitorowanie i kontrolowanie stanu nawierzchni pasa drogowego i przekazywanie bieżących informacji Zamawiającemu o występujących opadach śniegu oraz możliwości wystąpienia gołoledzi. • Zapewnienie na żądanie Zamawiającego dostępu do systemu (GPS) monitorującego trasy zakresów prac.
Interne Kennung: UD-VIII-WZP.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001