2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky AKU posunovacích vozíků pro zajištění posunu ŽKV, pro potřeby společnosti České dráhy, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 ZZVZ, na jejímž základě bude jedinému vybranému dodavateli postupem vymezeným v rámcové dohodě zadána veřejná zakázka na dodávku AKU posunovacích vozíků pro zajištění posunu ŽKV, pro potřeby společnosti České dráhy, a.s. (dále také jen „AKU posunovací vozíky“), do odběrných míst určených zadavatelem dle rámcové dohody (dále jen „Rámcová dohoda“), pro období 36 měsíců následujících od uzavření Rámcové dohody.
Vorherige Bekanntmachung: 20211-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622500 Gepäckwagen und Wagen für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 58513/2023