2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting stadhuis en werf gemeente Meppel
Beschreibung: De opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: Interne verbouwingswerkzaamheden binnen het stadhuis en de gemeentewerf; Sloop- en demontagewerkzaamheden; Bouwkundige aanpassingen en afbouwwerkzaamheden aan wanden, vloeren en plafonds; Schilderwerk, wand-, vloer- en plafondafwerking; Aanpassingen aan binnenkozijnen, deuren, puien en aansluitingen; Het leveren en monteren van maatwerkmeubilair ; Bouwkundige voorzieningen ten behoeve van installaties; Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden, waaronder riolering, water, sanitair, verwarming, ventilatie en regeltechniek; Elektrotechnische installatiewerkzaamheden, waaronder voedingen, aansluitpunten, kabelwegen, verlichting, noodverlichting en besturingsvoorzieningen; Communicatie-, beveiligings- en telematica-installaties ten behoeve van onder meer werkplekken, vergaderruimten en AV-voorzieningen. Herinrichting stadhuis en werf
Interne Kennung: AW26149
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen