See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych , wyrobów medycznych oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 523337-2024
Interne Kennung: 9/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 15880000 Besondere Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0023
Titel: 18. Produkty lecznicze
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest zamówienie na dostawy produktów leczniczych zgodnie z zał. nr 3 oraz wzorem umowy.
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0024
Titel: 19. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0025
Titel: 20. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0026
Titel: 21. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0027
Titel: 22. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0028
Titel: 23. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0029
Titel: 24. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0030
Titel: 25. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0031
Titel: 26. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0032
Titel: 27. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0033
Titel: 28. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0034
Titel: 29. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0035
Titel: 30. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0036
Titel: 31. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0037
Titel: 32. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0038
Titel: 33. Produkty lecznicze
Interne Kennung: Pakiet 33