464823-2026 - Ergebnis
Polen – Elektronischer Bedarf – dostawa MainBoard - płyt głównych detektora mPMT FD, czujników parametrów środowiskowych detektora mPMT FD oraz taśm połączeniowych interfejsów analogowych detektora mPMT FD - KC-DE-zp.25-8/26
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titeldostawa MainBoard - płyt głównych detektora mPMT FD, czujników parametrów środowiskowych detektora mPMT FD oraz taśm połączeniowych interfejsów analogowych detektora mPMT FD - KC-DE-zp.25-8/26
Beschreibungdostawa czujników parametrów środowiskowych detektora mPMT FD, opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ dla zadania częściowego nr 2
Vorherige Bekanntmachung142009-2026
Interne KennungKC-DE-zp.25-8/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://dzp.agh.edu.pl platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31711000 Elektronischer Bedarf
5. Los
LosLOT-0001