2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa odczynników i materiałów do badań genetycznych.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres trwania umowy i służą do obliczenia ceny oferty. Oferowane ceny brutto zawarte w formularzu cenowym powinny uwzględniać wszystkie koszty poniesione na zakup odczynnika w tym w szczególności transport, opłaty celno-skarbowe i manipulacyjne.
Interne Kennung: AG.240.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona według art. 138 ust. 2 PZP- zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Poprzednie postępowanie o numerze AG.240.6.2026 nie wyłoniło wykonawcy dla tych części postępowania i zostały one unieważnione
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedura przyspieszona według art. 138 ust. 2 PZP- zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Odczynniki i materiały do badań genetycznych 1
Beschreibung: wg załącznika nr 2 do SWZ
Interne Kennung: AG.240.12.2026 - Pakiet 1 – Odczynniki i materiały do badań genetycznych 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Odczynniki i materiały do badań genetycznych 2
Interne Kennung: AG.240.12.2026 - Pakiet 2 – Odczynniki i materiały do badań genetycznych 2
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Odczynniki i materiały do badań genetycznych 3
Interne Kennung: AG.240.12.2026 - Pakiet 3 – Odczynniki i materiały do badań genetycznych 3