2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny.Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Powód braku podziału na części: Przedmiot zamówienia ma jednolity charakter, a podział zamówienia na części powodowałby nadmierne trudności organizacyjne, techniczne i dodatkowe koszty wykonania zamówienia, a także potrzebę skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących zamówienie. Zamówienie musi być traktowane jako jedna całość, ze względu na konieczność utrzymania ciągłości procesu wdrożenia z integracją z systemem HIS. Zakres projektowy obejmuje dostarczenie, integracje z urządzeniami medycznymi znajdującymi się w salach operacyjnych bloków operacyjnych WCPiT, konfigurację i uruchomienie zarówno sprzętu jaki systemu informatycznego wspierającego prace anestezjologa w trakcie znieczulenia pacjenta oraz podczas nadzoru pooperacyjnego. Przeprowadzenie projektu wymaga od wybranego Wykonawcy wykonania szczegółowej analizy posiadanych przez WCPiT urządzeń brzegowych na etapie analizy przedwdrożeniowej, przy założeniu integracji dla punktów znieczulania pacjenta. Na tej podstawie Wykonawca dobierze specyficzne sposoby integracji, wymiany danych z urządzeniami (właściwy dobór i montaż kart komunikacyjnych). Montaż wiąże się z czasowym wyłączeniem z działalności operacyjnej miejsc montażu (np. sali operacyjnej). Zakres wdrożenia obejmuje również przygotowanie wspólnie z zespołem klinicznym pełnej customizacji interface i danych zbieranych przez system zgodnie z specyfiką SOP (Standardowa Procedura Operacyjna) Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W warunkach ściśle ograniczonego harmonogramu realizacji projektu oraz znaczącej liczby zadań każda możliwość wydłużenia możliwego czasu realizacji znacząco wpływa na możliwość terminowego zakończenia prac wdrożeniowych.
Vorherige Bekanntmachung: 371623-2026
Interne Kennung: WCPiT/EA/381-22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Powód braku podziału na części: Przedmiot zamówienia ma jednolity charakter, a podział zamówienia na części powodowałby nadmierne trudności organizacyjne, techniczne i dodatkowe koszty wykonania zamówienia, a także potrzebę skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących zamówienie. Zamówienie musi być traktowane jako jedna całość, ze względu na konieczność utrzymania ciągłości procesu wdrożenia z integracją z systemem HIS. Zakres projektowy obejmuje dostarczenie, integracje z urządzeniami medycznymi znajdującymi się w salach operacyjnych bloków operacyjnych WCPiT, konfigurację i uruchomienie zarówno sprzętu jaki systemu informatycznego wspierającego prace anestezjologa w trakcie znieczulenia pacjenta oraz podczas nadzoru pooperacyjnego. Przeprowadzenie projektu wymaga od wybranego Wykonawcy wykonania szczegółowej analizy posiadanych przez WCPiT urządzeń brzegowych na etapie analizy przedwdrożeniowej, przy założeniu integracji dla punktów znieczulania pacjenta. Na tej podstawie Wykonawca dobierze specyficzne sposoby integracji, wymiany danych z urządzeniami (właściwy dobór i montaż kart komunikacyjnych). Montaż wiąże się z czasowym wyłączeniem z działalności operacyjnej miejsc montażu (np. sali operacyjnej). Zakres wdrożenia obejmuje również przygotowanie wspólnie z zespołem klinicznym pełnej customizacji interface i danych zbieranych przez system zgodnie z specyfiką SOP (Standardowa Procedura Operacyjna) Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W warunkach ściśle ograniczonego harmonogramu realizacji projektu oraz znaczącej liczby zadań każda możliwość wydłużenia możliwego czasu realizacji znacząco wpływa na możliwość terminowego zakończenia prac wdrożeniowych.
Interne Kennung: Zakup elektronicznej karty znieczulenia jako elementu CIS - System Informatyczny