2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire voorzieningen Veiligheidsregio IJsselland
Beschreibung: Aanbesteding voor schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire voorzieningen binnen de veiligheidsregio en GGD IJsselland 780.000 per jaar
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33770000 Hygienepapier, 90911300 Fensterreinigung