See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup instrumentów muzycznych wraz z akcesoriami – fortepiany i pianina, w ramach projektu „Doposażenia nowego budynku szkoły muzycznej wraz z salą koncertową w Lipnie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych instrumentów muzycznych tj. pianin akustycznych szt. 3 oraz fortepianów klasy mistrzowskiej szt. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1
Interne Kennung: ZmZ.272.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. pianina
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. pianina ( szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ )
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. pianina
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. pianina
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fortepianu klasy mistrzowskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fortepianu klasy mistrzowskiej ( szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ )
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 1 szt. fortepianu klasy mistrzowskiej
Interne Kennung: Część nr 5