2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO Leveren van mechatronisch sleutelplan
Beschreibung: Er werd enkele jaren geleden gestart met de vervanging van de deurcilinders door een eenvormig systeem met elektromechanische veiligheidscilinders. Het systeem bestaat uit elektromechanische en mechanische cilinders en sleutels, een programmeertoestel en software. Aan de eigenschappen van een mechanisch sluitsysteem worden nog de voordelen van een elektronisch systeem toegevoegd; eenvoudige herprogrammering van cilinders (voor aanpassingen van het sluitplan) en onmiddellijke blokkering van verloren sleutel.
Interne Kennung: PPP0QA-2196/6403/2026-074-IVE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-074-IVE_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44521110 Türschlösser