464895-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – ZAKUP WYPOSAŻENIA DLA ODDZIAŁU REHABILITACJI I ODDZIAŁU REHABILITACJI DZIENNEJ SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP WYPOSAŻENIA DLA ODDZIAŁU REHABILITACJI I ODDZIAŁU REHABILITACJI DZIENNEJ SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W HRUBIESZOWIE
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie w podziale na 10 (słownie – dziesięć ) pakietów: Pakiet 1 Wózki inwalidzkie ,balkoniki, wózki kąpielowe Pakiet 2 Kosze na baseny, kosze na odpady medyczne Pakiet 3 Zmywarko wyparzarka Pakiet 4 Sprzęt komputerowy Pakiet 5 Klimatyzator Pakiet 6 Zabudowa meblowa pomieszczeń Oddziału Rehabilitacji Pakiet 7 Wyposażenie meblowe gabinetów oddziału rehabilitacji dziennej Pakiet 8 Sprzęt do fizykoterapii Pakiet 9 Sprzęt do kinezyterapii Pakiet 10 Sprzęt do fizjoterapii
Vorherige Bekanntmachung129859-2026
Interne Kennung30/132/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch, 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Wózki inwalidzkie ,balkoniki, wózki kąpielowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 1 Wózki inwalidzkie ,balkoniki, wózki kąpielowe. Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne KennungPakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 Kosze na baseny, kosze na odpady medyczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 2 Kosze na baseny, kosze na odpady medyczne . Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne KennungPakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 Zmywarko wyparzarka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie -Pakiet 3 Zmywarko wyparzarka . Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne KennungPakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 Sprzęt komputerowy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 4 Sprzęt komputerowy. Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne KennungPakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 Klimatyzator
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 5 Klimatyzator . Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne KennungPakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 Zabudowa meblowa pomieszczeń Oddziału Rehabilitacji
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 6 Zabudowa meblowa pomieszczeń Oddziału Rehabilitacji. Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 6 do SWZ .
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 Wyposażenie meblowe gabinetów oddziału rehabilitacji dziennej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 7 Wyposażenie meblowe gabinetów oddziału rehabilitacji dziennej . Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 6 do SWZ .
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 Sprzęt do fizykoterapii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 8 Sprzęt do fizykoterapii . Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne KennungPakiet 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 Sprzęt do kinezyterapii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Rehabilitacji i oddziału rehabilitacji dziennej Samodzielnego publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Hrubieszowie - Pakiet 9 Sprzęt do kinezyterapii . Szczegółowy opis i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - formularz parametrów stanowiącym zał. nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy stanowiącym zał. nr 5 do SWZ .
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 Sprzęt do fizjoterapii
Interne KennungPakiet 10