See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 108 odrębnych zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa (SAC) – załączniki nr 2.1-2.108 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający wymaga od Wykonawcy wniesienia wadium w zakresie następujących zadań: Zadanie nr: 15 - Dzierżawa 22 Zadanie nr: 16 - Dzierżawa 272 Zadanie nr: 17 - Dzierżawa 296 Zadanie nr: 22 - Igły do portu Zadanie nr: 24 - Neuromonitaring 409 Zadanie nr: 25 - Oklejenia 196 Zadanie nr: 42 - Rękawice 45 Zadanie nr: 50 - Różne 14 Zadanie nr: 53 - Różne 15 Zadanie nr: 58 - Różne 166 Zadanie nr: 63 - Różne 22 Zadanie nr: 68 - Różne 296 Zadanie nr: 88 - Różne 44 Zadanie nr: 98 - Strzykawki z NaC Zadanie nr: 106 - Zestawy do aferezy Zadanie nr: 107 - Zestawy i serwety W zakresie pozostałych zadań Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku 4.1-4.5 do SWZ. Zmiana każdej umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 11. Termin związania ofertą wynosi: 120 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 24.02.2026 r. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ. 13. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 692207-2025
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr:15 Dzierżawa 22
Beschreibung: Zadanie 15 - Dzierżawa 22 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.15 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr:16 Dzierżawa 272
Beschreibung: Zadanie 16 - Dzierżawa 272 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.16 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr:17 Dzierżawa 296
Beschreibung: Zadanie 17 - Dzierżawa 296 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.17 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr:18 Elektroda do defibrylatora typ Stat-Pazd 193
Beschreibung: Zadanie 18 - Elektroda do defibrylatora typ Stat-Pazd 193 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.18 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr:19 Elektrody do termoablacji 386
Beschreibung: Zadanie 19 - Elektrody do termoablacji 386 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.19 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr:20 Gąbki hemostatyczne 181
Beschreibung: Zadanie 20 - Gąbki hemostatyczne 181 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.20 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr:21 Igły 261
Beschreibung: Zadanie 21 - Igły 261 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.21 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr:22 - Igły do portu
Beschreibung: Zadanie 22 - - Igły do portu 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.22 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr:23 - Narzędzia chirurgiczne 399
Beschreibung: Zadanie 23 - Narzędzia chirurgiczne 399 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.22 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr:24 - Neuromonitoring 409
Beschreibung: Zadanie 24 - Neuromonitoring 409 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.24 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr:25 - - Oklejenia 196
Beschreibung: Zadanie 25 - - Oklejenia 196 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.25 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr:26- Opatrunki 18
Beschreibung: Zadanie 2 - Opatrunki 18 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.26 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr:27- Opatrunki 18L
Beschreibung: Zadanie 27 - Opatrunki 18L 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.27 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr:28- Opatrunki 19
Beschreibung: Zadanie 28 - Opatrunki 19 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.28 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr:29- Opatrunki 271
Beschreibung: Zadanie 29 - Opatrunki 271 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.29 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr:30- Opatrunki 400
Beschreibung: Zadanie 30 - Opatrunki 400 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2.30 do SWZ, 2) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 7 do SWZ 3) Ocena jakości - załącznik nr 8 do SWZ 4) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4.1-4.5 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Zamawiający nie określa warunków udziału w postępowaniu w przedmiotowym postępowaniu.
Interne Kennung: Zadanie 30