464912-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Magazynu SP ZOZ w Łapach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów i sprzętów medycznych jednorazowego użytku do Magazynu SP ZOZ w Łapach
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 53 pakietów. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne pełne pakiety. Każdy pakiet stanowi odrębną ofertę częściową. Każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na dowolną ilość pakietów.
Interne KennungZP/45/2026/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1M
Optionen
Beschreibung der OptionenNa podstawie art. 441, Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia zakresu realizacji dostaw poszczególnych materiałów i sprzętu jednorazowego użytku w sytuacji wyczerpania asortymentu w ilości nieprzekraczającej 40% wielkości określonej w niniejszej specyfikacji przedmiotu zamówienia. Przy ustalaniu wielkości granicznej opcji Zamawiający celem realizacji zamówienia będzie każdorazowo zaokrąglał w górę wyliczenie do pełnej jednostki handlowej produktu.
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2M
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3M
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4M
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5M
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6M
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7M
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8M
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9M
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10M
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11M
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12M
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13M
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14M
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15M
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16M
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17M
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18M
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19M
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20M
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21M
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22M
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23M
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24M
LosLOT-0025
TitelPakiet nr 25M
LosLOT-0026
TitelPakiet nr 26M
LosLOT-0027
TitelPakiet nr 27M
LosLOT-0028
TitelPakiet nr 28M
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29M
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30M
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31M
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32M
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 33M
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34M
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 35M
LosLOT-0036
TitelPakiet nr 36M
LosLOT-0037
TitelPakiet nr 37M
LosLOT-0038
TitelPakiet nr 38M
LosLOT-0039
TitelPakiet nr 39M
LosLOT-0040
TitelPakiet nr 40M
LosLOT-0041
TitelPakiet nr 41M
LosLOT-0042
TitelPakiet nr 42M
LosLOT-0043
TitelPakiet nr 43M
LosLOT-0044
TitelPakiet nr 44M
LosLOT-0045
TitelPakiet nr 45M
LosLOT-0046
TitelPakiet nr 46M
LosLOT-0047
TitelPakiet nr 47M
LosLOT-0048
TitelPakiet nr 48M
LosLOT-0049
TitelPakiet nr 49M
LosLOT-0050
TitelPakiet nr 50M
LosLOT-0051
TitelPakiet nr 51M
LosLOT-0052
TitelPakiet nr 52M
LosLOT-0053
TitelPakiet nr 53M