2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering diverse bovengrondse containers en GFe behuizingen
Beschreibung: Levering diverse bovengrondse containers en GFe behuizingen zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2026/21/AvB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: EU aanbesteding
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering diverse bovengrondse containers
Beschreibung: Perceel 1: diverse bovengrondse containers. zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Levering GFe behuizingen
Beschreibung: Perceel 2: GFe behuizingen zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2