2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług z zakresu zimowego i letniego oczyszczania dróg będących w zarządzie Dzielnicy Wola – numer postępowania: 43/ZP/26.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego i letniego oczyszczania dróg gminnych i wewnętrznych, przejść dla pieszych, chodników, miejsc parkingowych i miejsc postojowych dla niepełnosprawnych na terenie miasta stołecznego Warszawy, będących w zarządzie Dzielnicy Wola, w tym znajdujących się w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN). 2) Szczegółowy zakres, warunki i sposób wykonania przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy, zwane dalej także wzorem umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ wraz z: a) załącznikiem nr 3: - wykazem dróg gminnych – tabela nr 1, - wykazem dróg wewnętrznych – tabela nr 2, - wykazem chodników – tabela nr 3, - wykazem chodników w SPPN – tabela nr 4, - wykazem miejsc parkingowych w SPPN – tabela nr 5, - wykazem dróg gruntowych – tabela nr 6, - wykazem przejść dla pieszych – tabela nr 7, - wykazem miejsc postojowych dla niepełnosprawnych – tabela nr 8, b) załącznikiem nr 4 – mapa osiedli, c) zapisami dot. standardu V, w zakresie zimowego oczyszczania, wskazanego w załączniku nr 5 do wzoru umowy, oraz wzór Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ. 3) Zamówienie będzie realizowane przez okres 24 miesięcy od dnia podpisania umowy, ale nie wcześniej niż od dnia 01.11.2026 r., i nie dłużej niż do wyczerpania kwoty, o której mowa w § 3 ust. 2 wzoru umowy.
Interne Kennung: 43/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust 4 ustawy Pzp – Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (…)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001