See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oskuste festival Noor Meister 2027 12 eriala kutsemeistrivõistluste korraldamine
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on leida kuni kaksteist (12) teenusepakkujat, kes korraldavad „Noor Meister 2027" kutsemeistrivõistlusi festivali formaadis vastavalt tehnilises kirjelduses ja selle lisades toodud tingimustele. Hange on jaotatud kaheteistkümneks (12) iseseisvaks osaks vastavalt kutseerialadele. Pakkuja võib esitada pakkumuse kuni viie (5) hanke osa kohta. Riigihange viiakse läbi sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlusena, mille hankija korraldab vabatahtlikult rahvusvahelisena. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80212000 Unterricht in berufsbildenden weiterführenden Schulen, 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vee- ja küttesüsteemide tehniku eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Vee‑ ja küttesüsteemide tehnik tegeleb hoonete veevarustus‑ ja kanalisatsioonitorustike ning vesikeskkütte‑ ja vesipõrandaküttesüsteemide ehituse, paigalduse, hoolduse ja remondiga. o Võistlejate arv: max 8 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Vee- ja küttesüsteemide tehniku eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 80212000 Unterricht in berufsbildenden weiterführenden Schulen
Los: LOT-0002
Titel: Keevitaja eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Keevitaja töötab põhiliselt metalltooteid ja -konstruktsioone valmistavas ettevõttes ning ehitus-, paigaldus-, hoolde- ja remonditöödel. Keevitaja põhitöö on keevitustööde ettevalmistamine, tarindi koostamine vastavalt joonisele, keevisliidete teostamine ning järeltöötlus ja tulemuse kontroll. Töö nõuab jooniste lugemise oskust, töötlemistehnoloogia ja materjalide omaduste tundmist. o Võistlejate arv: max 8 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Keevitaja eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0002
Los: LOT-0003
Titel: Küberkaitse eriala (tiimivõistlus)
Beschreibung: Küberturbe spetsialist kaitseb organisatsiooni töötajaid, IT-süsteeme, arvutivõrke, ja andmeid erinevate ohtude eest. Ta kujundab ja rakendab organisatsiooni infoturbe poliitikat, monitoorib IT-süsteemide turvalisust, lahendab turbeintsidente, ja tuvastab IT-süsteemide turvanõrkusi. o Võistkondade arv: max 12 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Küberkaitse eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0003
Los: LOT-0004
Titel: Rõivadisain ja tehnoloogia eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Selle võistlusala esindaja tegeleb rõivatoodete loomise ja valmistamisega, ühendades rätsepakunsti, õmblustehnoloogia, konstruktsiooni ja tehnilise disaini oskused. Ametialaselt kavandab ta tegumoe, konstrueerib lõiked, valib materjalid, valmistab rõivaid ning tagab nende kvaliteedi ja sobivuse. Ametilt on selle võistlusala esindaja rätsep või õmbleja. o Võistlejate arv: max 8 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Rõivadisain ja tehnoloogia eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0004
Los: LOT-0005
Titel: Stilisti eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Stilisti ülesanne on nõustada klienti rõivaste ja aksessuaaride valikul ning kujundada terviklik ja läbimõeldud stiil. Stilist ei vali üksnes üksikuid esemeid, vaid vastutab kogu visuaalse kuvandi loomise eest, lähtudes kliendi soovidest ning ühendades need kujundusliku ideega. o Võistlejate arv: max 10 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Stilisti eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0005
Los: LOT-0006
Titel: Hooldustöötaja eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Hooldustöötaja tegeleb ametialaselt inimeste hooldamisega, igapäevaelu tegevustega toimetulemisega, vaimsetervise toetamisega ja aru saamisega inimese tegeliku hooldusvajaduse kohta ja selle info edastamine vastavale spetsialistile: sotsiaaltöötaja, tervishoiutöötajale jne. Oskab enda aega ja ressursse planeerida. Teab millal võtta aega suhtlemiseks ja millal kiirustada ilma seda välja näitamata. Oma pädevuste piiride tundmine ja nendes püsimine. Ergonoomika ja abivahendite kasutamine, usaldusväärsete infoallikate kasutamine. Hooldustöötaja on sotsiaal- ja tervishoiuvaldkonna spetsialist, kelle töö fookuses on inimese toetamine tema igapäevaelus, lähtudes iga kliendi individuaalsetest vajadustest ja inimväärikuse säilitamisest. o Võistlejate arv: max 8 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Hooldustöötaja eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0006
Los: LOT-0007
Titel: Puhastusteenindaja abiline eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Puhastusteenindaja abilise tööks on elukeskkonna hoolduskoristamine. Ta töötab juhendamisel tuttavas keskkonnas ja täidab rutiinseid tööülesandeid. Majutusasutuse toateenindaja-abilise tööks on lihtsama koristuse tegemine, kasutatud voodipesu jm tekstiilide ära võtmine ja viimine kokkulepitud kohta, hügieenitarvikute, nõude, reklaammaterjalide jms korrastamine. o Võistlejate arv: max 12 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Puhastusteenindaja abiline eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0007
Los: LOT-0008
Titel: Pagar-kondiiter eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Pagar-kondiiter tegeleb pagari- ja kondiitritoodete valmistamisega. Võistluse käigus demonstreerib: tehnilisi oskusi erinevate toodete valmistamisel, täpsust ja ajaplaneerimise oskust, töötades etteantud ajaraamis, loovust ja esteetilist taju toodete kujundamisel ja viimistlemisel, toiduohutuse ja tööohutuse nõuete järgimist, iseseisvat ja süsteemset tööoskust töötada pingelises võistlusolukorras, hoida korras ja organiseeritud töökoht, tagada toodete ühtlane kvaliteet ja professionaalne välimus. o Võistlejate arv: max 10 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Pagar-kondiiter eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0008
Los: LOT-0009
Titel: Floristi eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Floristika eriala esindaja tegeleb lilleseadete loomise, taimse materjali töötlemise ning erinevate kompositsioonide kujundamisega vastavalt etteantud teemale või tellimusele. Töö hõlmab nii loovust kui ka tehnilisi oskusi, sealhulgas värviõpetuse, vormi ja proportsiooni tundmist ning erinevate töövõtete valdamist. Võistluse käigus demonstreerib osaleja oma erialaseid teadmisi ja oskusi, sealhulgas kimpude, seadete ja installatsioonide valmistamist, tööprotsessi planeerimist, materjalide säästlikku kasutamist ning esteetilise lõpptulemuse saavutamist. Samuti hinnatakse tööohutust, ajaplaneerimist ja töökoha korrashoidu. o Võistlejate arv: max 8 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Floristi eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0009
Los: LOT-0010
Titel: Mööblitisleri eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Mööblitisler tegeleb puidust ja puidupõhistest materjalidest mööbli valmistamisega kasutades traditsioonilisi käsitööriistu, elektrilisikäsitööriistu, positsioonpinke ja statsionaarseid masinaid. o Võistlejate arv: max 8 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Mööblitisleri eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0010
Los: LOT-0011
Titel: CNC metallilõikepinkide operaatori eriala (tiimivõistlus)
Beschreibung: CNC metallilõikepinkide operaator tegeleb detailide valmistamisega CNC trei- ja freespinkidel. Ta loeb ja mõistab tehnilist dokumentatsiooni, valib sobivad kinnitusrakised ning lõikeriistad, määrab efektiivsed lõikeparameetrid ja töökiirused. CNC töötleja kasutab korrektseid mõõtetehnikaid, valib nõutud täpsusele vastavad mõõteriistad ning kontrollib detailide vastavust joonistele. Vajadusel teostab detailide puhastamist, kasutades sobivaid töövahendeid. o Võistkondade arv: max 6 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: CNC metallilõikepinkide operaatori eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0011
Los: LOT-0012
Titel: Autoplekksepa eriala (individuaalvõistlus)
Beschreibung: Autoplekksepp tegeleb sõiduautode avariijärgse taastamisega. Tema töö hõlmab kere ja sisustuse osandamist ning koostamist, keredetailide vahetust polt- ja keevisliidetega, keevitus- ja pindõgvendustöid, sõiduki geomeetria mõõtmist, klaasitöid ning plastdetailide parandamist. Autoplekksepp tagab, et auto kere tugevus, kuju ja ohutus taastatakse vastavalt nõuetele. o Võistlejate arv: max 12 o Toimumisaeg: 12.-14.05.2027 o Võistlusülesande alus: Autoplekksepa eriala võistlusülesande kontseptsiooni kirjeldus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311956-0012